Společenství Portall má kořeny v nedávné minulosti (1997). Myšlenka založení vznikla v dobách, kdy do Čech přišel internet a začaly se objevovat první webové prezentace. Náš tým sestává ze 7 zkušených lidí různého věku. Jsme flexibilní, kreativní a intuitivní. Od roku 1998 jsme vytvořili zhruba 450 prezentací, vč. korporátní grafiky. Našimi nejváženějšími zákazníky jsou všichni, leč pro hodnocení naší práce je zapotřebí některé známější zmínit. Jsou jimi ČEZ (Cz), Urgo (Fr, Cz), Obec spisovatelů (Cz), Ateliér Lang-Špinar (Cz), La Vecchia Bottega (It, Cz), Čeroz (Cz, Sk, Ua, H, At) a další. Zabýváme se rovněž překlady k filmovým dokumentům z anglického jazyka.
 
... je prvním dojmem, kabátem celých stránek. Upozorní na svého majitele, jeho oblek, účes, upravené nehty, čisté boty a specifickou vůni. Umíme vám vaši prezentaci opatřit tak, aby byla pozitivně vnímána většinou jejich návštěvníků.

Pokračovat »

... jsou identifikátorem, důležitým symbolem vaší prezentace. Doména má být dobře zapamatovatelná, a taková, aby co nejvýstižněji vyjadřovala váš obor činnosti, či podnikání. Díky doméně si vaše stránky může prohlížet kdokoli kdekoli na světě.

Ceník domén »

... slouží k trojrozměrné vizualizaci objektů, jimiž se za bývá vaše podnikání. Může prostorově zobrazit např. automobil, nebo dům s interiéry jednotlivých bytů.
Působení na smysly klientů je velmi účinné a dodá prezentaci nadstandardní režim.


Pokračovat »

... je nutnou podmínkou pro to, aby vaše stránky byly na internetu viditelné. Jedná se o prostor, kam bude vaše prezentace uložena a odkud si ji budou lidé prohlížet. Je taky důležitý pro příjem a odesílání pošty, která je dnes již více než nezbytná.

Více zde »

... bývá nezbytnou součástí dobře fungující a profesionální firmy. Vše, co potřebujete ke své prezentaci, umíme vymyslet a vyrobit od návrhu až po realizaci. Od potisku trička či propisovačky až po billboard, nevyjímaje hlavičkový papír, vizitky a mnoho dalšího.

Více zde »

... spočívá v kvalifikované a sofistikované práci, která se vyznačuje správnou kombinací základních prvků počítače, za přijatelnou cenu nabízí solidní výkon a vylučuje hardwarové konflikty, které tak často provázejí amatérismus některých firem.

Více zde »